Napsali o nás

Články na www.itok.cz

Na webových stránkách www.iTOK.cz bylo za uplynulý rok zveřejněno 17 článků z našich webových stránek, popř. rozhovorů a doporučení. Bližší info si můžete prohlédnout zde.

Městské noviny - červen 2014

V červnovém výtisku Městských novin (Brandýs na Labem, Stará Boleslav), které jsou distribuovány zdarma do každé domácnosti v této lokalitě, byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma "Sex s Ex" aneb Může se ke mně bývalý přítel vrátit?

Městské noviny (Brandýs nad Labem, Stará Boleslav)

V prvním výtisku (květen 2014) Městských novin (Brandýs na Labem, Stará Boleslav), které jsou distribuovány zdarma do každé domácnosti v této lokalitě, byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Mám se partnerovi přiznat k nevěře?

Rozhovor s Lenkou Macháčkovou

V dubnovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 2/2014) byl zveřejněn rozhovor s jednou z našich dobrovolnic - se slečnou Lenkou Macháčkovou, která pro poradenské stránky vytvořila novou rubriku o komunikaci s názvem "Řekni to!". Plné znění rozhovoru si můžete přečís zde.

Polabský TOK

V březnovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 1/2014) byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Jak se vyrovnat s rozchodem. Náhled článku naleznete zde.

Polabský TOK

V prosincovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 9/2013) byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Nechci jít na školu, o kterou stojí rodiče. Jak to vyřešit? Náhled článku naleznete zde.

Polabský TOK

V listopadovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 8/2013) byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Kdo z partnerů by měl co platit? Jsou nějaká pravidla? Náhled článku naleznete zde.

Studentský časopis ECHO

Studentský časopis Střední školy průmyslové a umělecké Hodonín zveřejnil dne 6. 3. 2013 ve svém únorovém čísle článek o našich poradenských stránkách. Článek si můžete přečíst zde.

www.itok.cz – Rozhovor s dobrovolnicemi

Dne 26. 1. 2013 byl v elektronické verzi čtrnáctideníku TOK zveřejněn rozhovor s našimi dobrovolnicemi.

Čtrnáctideník TOK

Na elektronické verzi zveřejnil dne 10. 11. 2012 polabský čtrnáctideník TOK informaci o výročí Poradny-lásky.

V tištěné podobě byl dne 21. 11. 2012 ve výtisku TOK 15 / 2012 zveřejněn tentýž článek spolu s naším inzerátem na hledání dobrovolníků na místa poradců pro dospívající..

Celostátní školní časopis RedWay

Celostátní školní časopis RedWay zveřejnil ve svém čísle 7, ročník 4 na straně 28-29 test s názvem Máš dobrý vztah ke svému tělu a k vlastnímu zdraví?, který byl vytvořen na míru pro čtenáře tohoto magazínu. Test si můžete vyplnit i na stránkách Poradny-lásky zde.

Odkázal na nás taktéž ve svém článku na straně 38-39. Texty nebyly autorizovány. Články můžete najít v archivu výtisků zde.

STČAS

Studentský časopis STČAS zveřejnil o nás a naší činnosti článek.

Oko webu

Dne 10. 4. 2012 byla na stránkách www.okowebu.cz zveřejněna recenze naší internetové poradny. Článek naleznete zde.

Časopis Študák

Časopis Študák zveřejnil na jaře 2012 článek o činnosti našeho občanského sdružení a poradenských stránek. Článek naleznete zde.

Rozhovor v čtrnáctideníku TOK

Polabský čtrnáctideník TOK zveřejnil dne 12. 10. 2011 ve svém výtisku č. 18/2011 rozhovor o našich stránkách. Rozhovor si můžete přečíst zde.

Dlouhodobá spolupráce iTOK

Dne 7. 10. 2011 byla zahájena dlouhodobá spolupráce se stránkami www.itok.cz. Na webových stránkách čtrnáctideníku TOK se můžete setkat s našimi články na téma mezilidských vztahů a s našimi nejčastějšími dotazy. Články jsou pravidelně aktualizovány a přidávány.

Časopis Plaváček V/2011

Časopis Plaváček, který je vydáván Nadačním fondem Deany a Juraje Jakubiskových, zveřejnil dne 17.5. 2011 dotaz (otázku) klienta s odpovědí našeho poradce.

Nadační fond podporuje talentované děti z dětských domovů a sociálně slabých rodin. Vydává měsíčník, který je zasílán v elektronické podobě dětským domovům a jehož záměrem je podělit se s dětmi o vše zajímavé, a tím jim otevírat nové obzory poznávání.

Časopis Plaváček IV/2011

Časopis Plaváček, který je vydáván Nadačním fondem Deany a Juraje Jakubiskových, zveřejnil dne 15.4. 2011 článek a rozhovor týkající se našich poradenských stránek.

Rozhovor si můžete přečíst na stránkách poradny lásky.

. . .

Cordatum Praha z.s. © 2011 - 2023 | kontakt | Design & code by Štěpán Slíž