. . .

19.12.2019

Vánoční přání

Vážení přátelé, příznivci, spolupracovníci a klienti!
Děkujeme Vám za solupráci v uplynulém roce a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do roku 2020!

Cordatum Praha, z.s.

Přáníčko ke stažení zde.

18.12.2019

Mobilní verze poradenských stránek

Vážení,
rádi bychom Vás informovali o dalším vývoji našich poradenských stránek www.poradna-lasky.cz.

Dne 16.12. jsme spustili mobilní verzi. Přestože se jednalo o časově i finančně náročnou úpravu, věříme, že pro naše klienty to bude zásadní změna k lepšímu. Od klasické verze webu se na první pohled liší především grafickou úpravou - a to tak, aby bylo možné stránky komfortně prohlížet i na malých obrazovkách.

Bližší informace o mobilní verzi naleznete zde.

Mobilní verzi poradenských stránek si můžete prohlédnout zde.

2.11.2019

Přispějte nám, aniž by Vás to cokoliv stálo

Stáhněte si Pomocníka do Vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 Kč.

Akce platí 5. - 7.11.2019.

Pomocníka si přidejte tady.

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z Vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník Vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi Vaše blízké, vážíme si toho.

Akce-GIVT.png, 386kB

6.10.2019

2001 - 2019 aneb už jsme spolu 18 let !!!

Milí uživatelé a klienti, vážení přátelé a podporovatelé,

je to neuvěřitelné, ale už jsme spolu celých 18 let. Je září 2019 a my oslavujeme 18. výročí fungování našich poradenských stránek www.poradna-lasky.cz.

Děkujeme Vám za dlouholetou přízeň a za to, jak společně rosteme, učíme se a společně pracujeme na sobě samých i na mezilidských vztazích.

Věříme, že i nadále zůstaneme spolu v kontaktu a že i další roky pro Vás budou naše stránky přínosem!

Děkujeme !!!

Vaše www.poradna-lasky.cz

15.4.2019

Velikonoční přání

Jménem spolku Cordatum Praha Vám přejeme krásné velikonoční svátky, obklopení milých lidí v tyto jarní dny a hodně úsměvů!

Užijte si dny volna!

Přáníčko ke stažení zde.

2.4.2019

Děkujeme Vám

Děkujeme společnosti Sev.en Commodities AG za poskytnutí finančního daru na rok 2019. Tyto prostředky jsou určeny na činnost internetové poradny www.poradna-lasky.cz, podporují rozvoj stránek a umožňují našim klientům čerpat poradenské služby zcela zdarma.

Děkujeme Vám!!!

29.3.2019

Zpráva o činnosti spolku za rok 2018

Již jsme dokončili zprávu o činnosti našeho spolku a aktuální informace týkající se internetové poradny www.poradna-lasky.cz. Novou Zprávu o činnosti za rok 2018 si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme Vám za přízeň!

28.3.2019

Mobilní verze poradenských stránek

Pro snažší užívání našich poradenských stránek www.poradna-lasky.cz jsme se rozhodli pro vytvoření nové mobilní verze, ve které bude snazší orientace a jednodušší design. Plánovaný termín spuštění je duben či květen tohoto roku.

Více informací si můžete přečíst zde.

19.12.2018

Přejeme Vám krásné Vánoce

Vážení,
děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a přejeme Vám pohodové Vánoce a jen to nejlepší v novém roce 2019!

Těšíme se na další spolupráci.

Cordatum Praha, z.s.

Přáníčko ke stažení zde.

28.9.2018

Naše poradna skoro dosáhla "plnoletosti"

A je to tady!

Oslavujeme 17. výročí našich poradenských stránek!

Stále se vyvíjíme, rosteme a snažíme se vám být k dispozici již 17. let. Za tuto dobu se na nás obrátilo nespočet klientů s dotazy týkajícími se především lásky a mezilidských vztahů. Těší nás, že zájem uživatelů trvá a my se i nadále snažíme o podporu a poradenství prostřednictvím internetové poradny.

Doufáme, že i těsně před dosažením "plnoletosti" se budeme dále vyvíjet a učit a nebudeme stárnout.

Děkujeme všem za dlouhodobý zájem a všem partnerům za jejich podporu, bez které by nemohly poradneské stránky fungovat.

25.5.2018

Ochrana osobních údajů

Dne 25.5. 2018 vstoupilo v platnost nové nařízení týkající se ochrany osobních údajů (tzv. GDPR). V této souvislosti přijal náš spolek novou vnitřní směrnici, která ukazuje, jakým způsobem zacházíme s osobními údaji a jakými pravidly se řídíme.

Přečíst si jí můžete zde.

19.5.2018

Slavíme 8. výročí

Dne 18. 5. oslavil náš spolek Cordatum Praha 8. výročí svého fungování. Těší nás, že projekt internetové poradny www.poradna-lasky.cz je stále úspěšný a klienti mají o naše poradenské služby zájem. Děkujeme za zájem a těšíme se na další roky s Vámi!

25.3.2018

Krásné Velikonoce

Jménem spolku Cordatum Praha Vám přejeme veselé Velikonoce, příjemné strávení svátků v obklopení milých lidí a spoustu pěkných zážitků. Užijte si co nejlépe tyto jarní svátky!

Přáníčko ke stažení zde.

4.3.2018

Zpráva o činnosti spolku za rok 2017

Připravili jsme pro Vás novou zprávu o činnosti našeho spolku a aktuální informace týkající se internetové poradny www.poradna-lasky.cz. Novou Zprávu o činnosti za rok 2017 si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme Vám za přízeň!

25.2.2018

Poděkování

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná a.s. z Czech Coal Group za poskytnutí finančního daru na rok 2018. Tyto prostředky jsou určeny na činnost internetové poradny www.poradna-lasky.cz, podporují rozvoj stránek a umožňují našim klientům čerpat poradenské služby zcela zdarma.

Děkujeme Vám!!!

18.12.2017

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018

Vážení,
dovolujeme si popřát Vám krásné prožití vánočních svátků se spoustou spokojenosti, harmonie a radosti. Do nového roku 2018 přejeme kromě zdraví a štěstí také hodně osobních úspěchů a co nejméně překážek.

Krásné Vánoce Vám přeje Cordatum Praha, z.s.
Přáníčko ke stažení zde.

.

19.9.2017

16 let s naší poradnou!

Již 16 let se snažíme pomáhat mladým a dospívajícím s jejich problémy v naší internetové poradně www.poradna-lasky.cz. Snažíme se i o celkový rozvoj osobnosti a smysluplnou zábavu, poskytujeme prostor, kde je možné se bezpečně svěřit a sdílet své pocity. Vzhledem k pravidelné návštěvnosti věříme, že se ním to daří.

Moc děkujeme za přízeň a vážíme si důvěry, kterou nám věnujete!

26.6.2017

Děkujeme za podporu

Vážení přátelé, klienti a příznivci spolku Cordatum Praha,

děkujeme Vám za podporu. Prostřednictvím GIVTu jste nám přispěli dalších 1345 Kč. Budeme rádi, když náš i nadále budete podporovat prostřednictvím Vašich běžných nákupů. A jak na to? Bližší informace najdete zde.

Děkujeme Vám a přejeme krásné léto!
Cordatum Praha, z.s.

11.4.2017

Velikonoční přání

Vážení,

dovolujeme si popřát Vám jménem spolku Cordatum Praha příjemné strávení svátků velikonočních, mnoho pěkných zážitků a volné dny plné sluníčka!

Krásné Velikonoce!

Přáníčko ke stažení zde.

26.3.2017

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná a.s. z Czech Coal Group za poskytnutí finančního daru na rok 2017. Tyto finanční prostředky umožňují čerpat našim klientům bezplatné poradenské služby v naší internetové poradně pro mladé a dospívající na www.poradna-lasky.cz. Velmi si této pomoci vážíme a jsme rádi, že mohou tyto stránky nadále fungovat, rozvíjet se a nabízet bohatý obsah určený k sebepoznání a rozvoji osobnosti.

Děkujeme vám !!!

19.2.2017

Zpráva o činnosti spolku za rok 2016

Připravili jsme pro Vás novou zprávu o činnosti našeho spolku a aktuální informace týkající se internetové poradny www.poradna-lasky.cz. Novou Zprávu o činnosti za rok 2016 si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme Vám za přízeň!

20.12.2016

Vánoční přání

Vážení přátelé, klienti a příznivci spolku Cordatum Praha,
dovolujeme si popřát Vám příjemné prožití vánočních svátků plných pohody a spokojenosti. Do nového roku přejeme především zdraví a štěstí a těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Děkujeme Vám.
Cordatum Praha, z.s.

Přáníčko ke stažení zde.

27.11.2016

Proměňte vánoční dárky v dobrý skutek!

Pokud se letos chystáte nakupovat vánoční dárky na internetu – od parfému pro drahou polovičku, přes nový telefon a knihu oblíbeného autora, nebo drobnosti pro ty, které máte rádi, můžete jednoduše každý dárek proměnit v dobrý skutek.

Uděláte to takto: 1. Před nákupem půjdete na stránky GIVTu. 2. Vyberete e-shop na kterém chcete nakoupit. 3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať mohou letos i oni nadělovat dvojnásobnou radost :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

5.10.2016

Slavíme 15. výročí!

Naše internetová poradna www.poradna-lasky.cz byla spuštěna v září roku 2001. Na dotazy našich klientů reagujeme již 15 let a za tuto dobu jsme zodpověděli více než 85 tisíc dotazů. Velice si vážíme důvěry a přízně, kterou nám věnujete!

Bližší informace si můžete přečíst zde.

25.9.2016

Podpořte nás nákupem na DOBROMAT.cz

Dovolujeme si vás informovat, že v nedávné době jsme se stali příjemci podpory na portálu dobromat.cz. Ten Vám umožňuje podpořit naši organizaci při každém Vašem nákupu přes internet, aniž by Vás to stálo cokoli navíc.

Abyste na tuto možnost podpory nemuseli stále myslet, připravil pro Vás Dobromat pomocníka do internetového prohlížeče. Nainstalovat si jej můžete na této stránce.. Každým nákupem nám přispějete částkou ve výši několika % z vašeho nákupu.

Děkujeme Vám, že i svými nákupy přispíváte k financování našich aktivit.

30.6.2016

Přejeme krásné léto

Děkujeme našim příznivcům, kteří náš spolek podporují a klientům, kteří v nás vkládají svou důvěru!

Rádi bychom Vám všem popřáli příjemné odpočinkové léto plné slunce a radosti. Těšíme se na další spolupráci s Vámi!

Cordatum Praha z.s.

25.4.2016

Podpořte nás nákupem na GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit i prostřednictvím běžných nákupů ve Vašich oblíbených e-shopech. GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a nám je zasílána část peněz z Vaší útraty - a nestojí Vás to ani o korunu navíc.

A jak na to? Na www.givt.cz si nás zvolíte jako svou oblíbenou organizaci, vyberte si internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu pak jde předem dané procento na náš účet. Náš profil naleznete zde.

Moc vám děkujeme!

24.3.2016

Velikonoční přání

Jménem spolku Cordatum Praha Vám přejeme příjemné prožití velikonočních svátků, krásné a radostné jarní dny a mnoho zajímavých zážitků.

Užijte si co nejlépe svátky jara!

Přáníčko ke stažení zde.

8.3.2016

Poděkování

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná a.s. z Czech Coal Group za poskytnutí finančního daru na rok 2016. Tyto prostředky jsou určeny na činnost internetové poradny www.poradna-lasky.cz, podporují rozvoj stránek a umožňují našim klientům čerpat poradenské služby zcela zdarma.

Děkujeme Vám!!!

31.1.2016

Zpráva o činnosti spolku

Připravili jsme pro Vás aktuální dokumenty týkající se činnosti spolku Cordatum Praha a internetové poradny www.poradna-lasky.cz. Novou Zprávu o činnosti za rok 2015 si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme Vám za přízeň!

22.12.2015

Vánoční přání

Vážení,

přejeme Vám krásné Vánoce a těšíme se na spolupráci s Vámi v roce 2016!

Děkujeme Vám.
Cordatum Praha, z.s.

Přáníčko ke stažení zde.

19.12.2015

Statistické údaje v grafické podobě

Na našem poradenském serveru www.poradna-lasky.cz jsme zveřejnili aktuální statistiky o našich uživatelích, využívání poradenských služeb a návštěvnosti. Vše si můžete přečíst zde.

4.11.2015

Aktualizace poradenských stránek

V průběhu října jsme aktualizovali poradenské stránky www.poradna-lasky.cz z obsahového hlediska. Například jsme vytvořili nové testy, přidali citáty a přísloví, doplnili několik vtipných textů. Bližší info si můžete přečíst zde.

24.9.2015

Už nikdy nezapomenete nakoupit přes GIVT

Přinášíme vám jednoduché rozšíření vašeho prohlížeče, díky kterému už nikdy při nakupování nezapomenete na GIVT. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace vás na tuto možnost upozorní.

Aplikaci ke stažení naleznete zde.

Děkujeme Vám za jakýkoli příspěvek!

19.7.2015

Podpořte nás na givt.cz

Chceme Vás informovat, že nás a naši činnost můžete podpořit při Vašich nákupech ve svých oblíbených e-shopech prostřednictvím givt.cz. Nezaplatíte ani korunu navíc a část z vaší útraty půjde na naši podporu! Bližší info naleznete zde.

14.5.2015

Slavíme 5. výročí

Dne 18. 5. slavíme páté výročí existence našeho spolku, které bylo založeno v roce 2010 jako občanské sdružení Cordatum Praha. Věříme, že naše rozvojová a poradenská činnost bude klientům i nadále přinášet užitek a projekt naší internetové poradny www.poradna-lasky.cz se bude i nadále těšit zájmu klientů.

31.3.2015

Krásné Velikonoce!

Jménem spolku Cordatum Praha Vám přejeme veselé Velikonoce, příjemné strávení svátků v obklopení milých lidí a spoustu pěkných zážitků.

Užijte si co nejlépe tyto jarní svátky!

Přáníčko ke stažení zde.

6.3.2015

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná

Děkujeme společnosti Vršanská uhelná a.s. z Czech Coal Group za poskytnutí finančního daru na činnost Poradny-lasky na rok 2015. Tyto prostředky pomáhají udržet fungování stránek, přispívají k jejich rozvoji a dovolují našim klientům čerpat bezplatné poradenské služby.

Děkujeme vám !!!

24.2.2015

Nové dokumenty

Připravili jsme pro Vás aktuální dokumenty týkající se činnosti spolku Cordatum Praha a internetové poradny www.poradna-lasky.cz. Novou Zprávu o činnosti si můžete prohlédnout zde. Statistické údaje v grafické podobě naleznete zde. Informace o návštěvnosti, uživatelích a obsahu poradenských stránek si naleznete zde.

Děkujeme Vám za přízeň!

22.2.2015

Aktualizace údajů

Veškeré informace spojené se zápisem údajů do Spolkového rejstříku byly na webových stránkách aktualizovány. K dispozici jsou nové stanovy a další příslušné dokumenty. Bližší informace o změně si můžete přečíst zde.

22.12.2014

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

Vážení,

dovolujeme si popřát Vám krásné prožití vánočních svátků se spoustou spokojenosti, harmonie a radosti. Do nového roku 2015 přejeme kromě zdraví a štěstí také hodně osobních úspěchů a co nejméně překážek.

Krásné Vánoce Vám přeje

Cordatum Praha, spolek

Přáníčko ke stažení zde.

21.12.2014

Cordatum Praha, z.s.

Cordatum Praha je od 10.12. 2014 zapsáno na Městském soudu v Praze jako zapsaný spolek. Informace související s uvedenou změnou budeme na těchto webových stránkách v nejbližší době aktualizovat.Děkujeme za pochopení.

21.10.2014

Příprava nových stanov

Rada sdružení (spolku) intenzivně pracuje na změně stanov dle NOZ. V brzké době dojde k aktualizaci údajů ve Spolkovém rejstříku. O všech změnách vás budeme informovat.

23.6.2014

Článek v červnovém výtisku Městských novin

V červnovém výtisku Městských novin (Brandýs na Labem, Stará Boleslav) byl zveřejněn článek z naší rubriky Časté dotazy na téma "Sex s Ex" aneb Může se ke mně bývalý přítel vrátit?

9.6.2014

Městské noviny (Brandýs nad Labem, Stará Boleslav)

V prvním výtisku (květen 2014) Městských novin (Brandýs na Labem, Stará Boleslav), které jsou distribuovány zdarma do každé domácnosti v této lokalitě, byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Mám se partnerovi přiznat k nevěře?

27.5.2014

Děkujeme společnosti CZECH COAL

Děkujeme společnosti Czech Coal a.s. za poskytnutí finančního daru na činnost Poradny-lasky na část roku 2014 (červen až říjen). Tyto prostředky zajišťují fungování stránek, umožnily jejich rozvoj a dovolují našim klientům čerpat bezplatné poradenské služby.

Děkujeme vám !!!

23.5.2014

Rozhovor s Lenkou Macháčkovou

V dubnovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 2/2014) byl zveřejněn rozhovor s jednou z našich dobrovolnic - se slečnou Lenkou Macháčkovou, která pro poradenské stránky vytvořila novou rubriku o komunikaci s názvem "Řekni to!".

Plné znění rozhovoru si můžete přečíst zde.

22.5.2014

Polabský TOK

V prosincovém (TOK 9/2013) a březnovém (TOK 1/2014) čísle tištěného vydání Polabského TOKu byly zveřejněny články obsahující logo našich poradenských stránek a texty z naší rubriky Časté dotazy na téma Nechci jít na školu, o kterou stojí rodiče. Jak to vyřešit? a na téma Jak se vyrovnat s rozchodem.

Náhledy článků naleznete zde.

17.4.2014

Veselé Velikonoce

Dovolte, abychom vám jménem o. s. Cordatum Praha popřáli krásné velikonoční svátky plné sluníčka a odpočinku. Najděte si čas na to, co máte rádi, načerpejte sílu na další dny.

Přejeme Vám krásné Velikonoce!

Přáníčko ke stažení zde.

1.2.2014

Nová rubrika na poradenských stránkách

Na bezplatné internetové poradně pro mladé a dospívající jedna z našich dobrovolnic vytvořila zcela novou rubriku týkající se mezilidské komunikace. Rubrika s názvem "Řekni to!" nyní obsahuje tři články na toto téma - teoretické okénko a informace o verbální a neverbální komunikaci. Dále budeme pravidelně přidávat články další a přinášet tak nejen informace, ale i praktické rady o tom, jak komunikovat a i o tom, jak nekomunikovat, jaká jsou při komunikaci úskalí, čemu se vyvarovat apod.

Cílem rubriky je pobavit, poučit, ale hlavně PORADIT, jak na své komunikaci pracovat. Věříme, že tak našim klientům přineseme další podněty k zamyšlení a k vlastnímu rozvoji.

Novou rubriku si můžete prohlédnout zde.

15.1.2014

Aktualizace stránek internetové poradny

Dne 14. 1. proběhla další aktualizace našich poradenských stránek www.poradna-lasky.cz. Vytvořili jsme novou tiskovou zprávu s názvem Statistické údaje v grafické podobě II., jejímž cílem je přehledně informovat o počtu zaslaných dotazů do poradny v roce 2013 a podat obecný přehled o typu našich regitrovaných uživatelů. Uvedené údaje si můžete přečíst zde.

Dále jsme na webových stránkách aktualizovali sekci Poradna v číslech, kde uvádíme přehled nejdůležitějších údajů spojených s aktivitou našich poradců i samotných uživatelů. Tyto informace naleznete zde.

Doufáme, že tak můžeme přispět k ještě větší transparentnosti činností na poradenských stránkách!

15.1.2014

Zpráva o činnosti www.poradna-lasky.cz

Přinášíme Vám novou Zprávu o činnosti občanského sdružení a jeho projektu internetového poradenství pro mladé a dospívající www.poradna-lasky.cz. Zprávu ke stažení a bližší informace naleznete zde.

18.12.2013

Krásné Vánoce a nový rok 2014

Dovolte popřát vám spokojené Vánoce plné pohody a radosti. Do nového roku 2014 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky.

Cordatum Praha, o.s.

Přáníčko ke stažení zde.

17.12.2013

Vážení,

dovolujeme si informovat Vás o právních změnách, které se týkají i našeho občanského sdružení.

S účinností od 1. 1. 2014 dochází ke zrušení zákona o sdružování občanů (83/1990 Sb.) a k přesunu právní úpravy občanských sdružení (resp. spolků) do nového občanského zákoníku (89/2012 Sb.). Občanské sdružení Cordatum Praha se stane registrovaným spolkem.

Transformace občanských sdružení na spolky proběhne z velké části automaticky - od výše uvedeného data budeme považování za spolek. Nejpozději do tří let máme povinnost přizpůsobit své stanovy nové právní úpravě, nejpozději do dvou let změnit v názvu označení naší právní formy na registrovaný spolek. O tuto transformaci se budeme snažit co nejdříve a budeme Vás o změnách informovat.

Naše dosavadní činnost bude pokračovat v nezměněné podobě i nadále, jelikož nijak neodporuje novým právním normám.

Tisková zpráva transformace občanského sdružení Cordatum Praha

Děkujeme za pochopení!

26.11.2013

Polabský tok

V listopadovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 8/2013) byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a text z naší rubriky Časté dotazy na téma Kdo z partnerů by měl co platit? Jsou nějaká pravidla?

Náhled článku naleznete zde.

22.11.2013

Aktualizace stránek internetové poradny

Dne 16. 11. proběhal další aktualizace webových stránek www.poradna-lasky.cz. Vytvořili jsme novou rubriku s názvem Podpořte nás, jejímž cílem je získání jakýchkoli sponzorských darů, které budou užity na zajištění chodu bezplatné poradny pro mladé a dospívající.

Dále jsme přidali na webové stránky odkazy na Facebookový profil poradenských stránek.

Věříme, že tak dále rozšíříme povědomí potenciálních uživatelů o naší činnosti.

11.11.2013

Najdete nás na Facebooku

Budeme rádi, když své sympatie s občanským sdružením vyjádříte i prostřednictvím Vašeho Facebooku. Naše FB stránky naleznete zde.

29.10.2013

Polabský TOK

V říjnovém čísle tištěného vydání Polabského TOKu (TOK 7/2013) byl zveřejněn článek obsahující logo našich poradenských stránek a dotaz klienta s odpovědí našeho dobrovolníka. Náhled článku naleznete zde.

9.10.2013

Podpořte naši činnost!

Přátelé a široká veřejnost mohou činnost občanského sdružení a provoz webových stránek podpořit poskytnutím materiálního či finančního daru, který bude plně využit na činnost sdružení dle jeho stanov.

Budeme rádi, když nás podpoříte!.

Bližší informace naleznete zde.

26.9.2013

Tisková zpráva o projektu internetového poradenství

Poradenské stránky www.poradna-lasky.cz, které provozuje naše občanské sdružení, oslavily v září 12. výročí svého úspěšného fungování. Tiskovou zprávu se stručnými informacemi a ilustračními čísly si můžete prohlédnout na stránkách Poradny-lásky.

Zprávu si můžete přečíst zde.

29.7.2013

Děkujeme společnosti CZECH COAL

Děkujeme společnosti Czech Coal a.s. za poskytnutí finančního daru na činnost Poradny-lasky na druhé pololetí roku 2013. Tyto prostředky zajišťují fungování stránek, umožnily jejich rozvoj a dovolují našim klientům čerpat bezplatné poradenské služby.

Děkujeme vám !!!

25.5.2013

Pozvánka na Fajn den

Dne 20. června 2013 se uskuteční 6.komunitní open-air festival FAJN DEN. Koná se v Praze 3 na kopci Parukářka. A na co se těšit? Dílny, mnoho aktivit, divadla, gastro, tombola, muzika ...

Leták na stažení zde.

17.5.2013

Slavíme třetí výročí!

Dne 18. 5. slavíme třetí výročí existence našeho občanského sdružení. Věříme, že naše rozvojová a poradenská činnost bude klientům i nadále přinášet užitek.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a děkujeme za přízeň!

29.3.2013

Velikonoční přání

Dovolujeme si popřát vám krásné prožití svátků velikonočních, hodně jarního sluníčka a samozřejmě také lásky, která k jaru neoddělitelně patří!

Přejeme Vám krásné Velikonoce!

Cordatum Praha, o. s.

Přáníčko ke stažení zde.

13.3.2013

Studentský časopis ECHO

Studentský časopis Střední školy průmyslové a umělecké Hodonín zveřejnil dne 6. 3. 2013 ve svém únorovém čísle článek o našich poradenských stránkách. Článek si můžete přečíst zde.

11.2.2013

Aktualizace webových stránek

Webové stránky občanského sdružení prošly další rozsáhlou aktualizací. Byla doplněna rubrika Projekt internetového poradenství a vytvořena nová rubrika Rozvoj osobnosti, ve které vám představujeme naši činnost.

26.1.2013

Rozhovor s dobrovolnicemi

Dne 26. 1. 2013 byl v elektronické verzi čtrnáctideníku TOK zveřejněn rozhovor s našimi dobrovolnicemi. Rozhovor naleznete zde.

24. 1. 2013

Registrace do Evidence NNO

Občanské sdružení Cordatum Praha bylo úspěšně zaregistrováno do Evidence nestátních neziskových organizací MVČR na portálu veřejné správy www.isnno.cz. Oficiální ověřený záznam naleznete zde.

19.1.2013

Aktualizace rubriky Napsali o nás

Můžete si zde přečíst články o činnosti občanského sdružení, které byly zveřejněny v médiích. V případě, že byste měli zájem prezentovat naši činnost i Vy, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@cordatum.cz.

21.12.2012

Krásné Vánoce

Dovolte nám popřát vám klidné a radostné prožití svátků vánočních a do nového roku 2013 hodně spokojenosti, úspěchů a lásky.

Cordatum Praha, o.s.

Přáníčko ke stažení zde.

26.11.2012

Výběrová řízení

Výběrové řízení na pozici PHP programátora bylo ukončeno. Děkujeme všem uchazečům za zájem!

Stále pokračujeme ve výběrovém řízení na pozice dobrovolných poradců pro dospívající.

Těšíme se na Vaše životopisy!

Cordatum Praha, o. s.

11.10.2012

Hledáme nové kolegy

Rádi bychom v našich řadách přivítali nové spolupracovníky, kteří by se chtěli se zájmem a nadšením podílet na našem projektu bezplatné internetové poradny pro mladé a dospívající www.poradna-lasky.cz.

Programátor PHP - inzerát ke stažení zde acrobat_logo.gif, 280B

Dobrovolní poradci - odpovědi klientům nebo psaní článků - inzerát ke stažení zde acrobat_logo.gif, 280B

Těšíme se na vás!

19.7.2012

Dovolujeme si tímto poděkovat...

...společnosti Czech Coal, a. s. za poskytnutí finančního daru našemu občanskému sdružení. Tyto prostředky budou využity na zajištění činností spojených s bezplatným poradenstvím pro mladé a dospívající a rozvoj stránek www.poradna-lasky.cz.

Děkujeme vám !!!

17.5.2012

Cordatum Praha slaví dne 18. 5. 2012 druhé výročí svého založení.

Děkujeme všem, kteří naši činnost podpořili. Vážíme si vaší důvěry a těšíme se na další spolupráci!

14.3.2012

Byla zahájena dlouhodobá spolupráce...

... s Lanovým centrem PROUD Praha

4.2.2012

1. výročí spuštění nové verze internetových stránek...

...www.poradna-lasky.cz. Stránky dostaly kompletně nový grafický „kabát“ a našim uživatelům nabízejí opticky přehledné prostředí. Z hlediska obsahového jsou zde komplexní informace o smyslu a fungování Poradny-lásky samotné jako např. kodex přístupu k poradenství a všeobecné podmínky pro uživatele, dále rubrika Dobrovolníci, Sponzoři, Spřátelené weby, Napsali o nás. Oproti původní verzi přibyla možnost vytváření uživatelských profilů a vzájemné komunikace. Zůstaly zachovány stěžejní rubriky Poradna, Zábava a Tvůrčí koutek, které byly těžištěm i původní, téměř 10 let fungující verze stránek.

Ohlasy na novou podobu stránek jsou ze strany našich klientů pozitivní. Ve spojení s tím, že byla stanovena jasná pravidla pro užívání stránek, měla inovace vliv i na to, že se tento „řád“ pozitivně promítl také do způsobu a úrovně písemného projevu klientů. Posunula se i věková hranice a není tedy výjimkou, že v Poradně-lásky hledají podporu při řešení svých životních situací stále častěji i lidé nad 30 let. Největší množství zájemců o odpovědi na dotazy z oblasti vztahů, lásky, sexu, rodiny, školy apod. však i nadále vychází z věkové kategorie 15 – 25 let.

Naši dobrovolníci kromě odpovídání na konkrétní problémy zpracovávají také články na témata, která se nejčastěji vyskytují v dotazech. Uživatelé stránek Poradna-lasky.cz proto mohou při čtení těchto článků načerpat mnoho užitečných informací, které jim pomohou lépe se zorientovat při řešení svých problémů. Jejich osobní dotazy jsou pak přesnější a lépe zacílené.

Máme radost z toho, že je o naše stránky zájem, že dávají inspiraci a impulzy k rozvoji mladých lidí a podporu ve chvílích, kdy ji hledají a potřebují. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

Cordatum Praha o.s.
(zřizovatel stránek)

23.12.2011

Krásné prožití svátků vánočních,

...do nového roku 2012 hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky Vám přeje občanské sdružení Cordatum Praha.

Přáníčko ke stažení zde.

1.12.2011

Byla zahájena dlouhodobá spolupráce...

...s Grafologickou aliancí České republiky.

26.10.2011

Byla zahájena dlouhodobá spolupráce...

...se stránkami www.itok.cz. Na webových stránkách čtrnáctideníku TOK se můžete setkat s našimi články na téma mezilidských vztahů a s našimi nejčastějšími dotazy, které budou převzaty z našich poradenských stránek www.poradna-lasky.cz.

Věříme, že se čtenářům iToku budou naše články líbit!

18.10.2011

Polabský čtrnáctideník TOK o nás napsal!

V tištěné verzi (výtisk č. 18/2011) ze dne 12. 10. 2011 zveřejnil TOK rozhovor o našich poradenských stránkách www.poradna-lasky.cz.

1.9.2011

Poradna lásky slaví 10. výročí své existence!

Byla založena roku 2001 a po dobu 10ti let stále vítá uživatele nové, i dříve registrované. Po celou dobu své existence si udržela stabilní zájem klientů a uživatelů stránek, kteří se na poradnu obracejí se svými dotazy a problémy, využívají možnosti čtení a vyhledávání informací v článcích a dalších zveřejněných textech, mohou se zúčastnit anket, soutěží a diskusí, vyplňovat zábavné testy, a také přispět svou vlastní tvorbou např. ve formě básniček.

Dovolte nám seznámit vás s několika málo údaji, které se naší poradny týkají a mohou pro vás být zajímavé:

  • První dotaz od klienta dorazil 7. 9. 2001.
  • Pročítat si můžete 5225 básniček.
  • Zjistěte něco o sobě v některém z našich 10800 testů.
  • Inspirujte se z našich 1391 citátů a 324 přísloví.
  • Dejte najevo svůj názor každých 14 dní v naší anketě a zjistěte, co si myslí druzí v archivu cca 240 anket.
  • Napište příspěvek do soutěže, která se koná každý měsíc, a pročtěte si příběhy ostatních. Ve 120 soutěžních tématech naleznete 4120 soutěžních příspěvků.

A nakonec to nejdůležitější - kromě 70 článků na témata, která se nejčastěji objevují v poradně, jsme za 10 let existence zodpověděli téměř 81 000 dotazů!!!

Vážíme si důvěry, kterou nám uživatelé po 10 let dávají, a věříme, že ji ani v budoucnu nezklameme.

28.5.2011

Časopis Plaváček o nás znovu napsal

Časopis Plaváček, který je vydáván Nadačním fondem Deany a Juraje Jakubiskových, zveřejnil otázku od klienta s odpovědí našeho poradce.

Článek naleznete na adrese http://www.nfplavacek.cz pod odkazem Náš časopis (č. 4, V/2011).

20.4.2011

Článek v časopisu Plaváček

Časopis Plaváček, který je vydáván Nadačním fondem Deany a Juraje Jakubiskových, zveřejnil dne 15.4. 2011 článek a rozhovor týkající se našich poradenských stránek. Naleznete jej na adrese http://www.nfplavacek.cz pod odkazem Náš časopis (č. 3, IV/2011). Plné znění rozhovoru naleznete i v naší nové rubrice Napsali o nás.

Rozhovor si můžete přečíst zde.

5.2.2011

Spuštění nových webových stránek www.poradna-lasky.cz

Dne 4.2. 2011 jsme spustili novou verzi webových stránek www.poradna-lasky.cz ( viz. projekty).
V nové verzi došlo k inovaci designu, rozšíření obsahu o nové rubriky a k rozsáhlým technickým změnám. Věříme, že stránky budou pro naše uživatele příjemnější "pro oko" a výrazně jim usnadní orientaci na stránkách.

. . .

. . .

Cordatum Praha z.s. © 2011 - 2023 | kontakt | Design & code by Štěpán Slíž